Sušené mäso Jack Link´s Original - ochutnávka
18 sep 2015 Hovädzie mäso 1073 krát
Sušené mäso Jack Link´s Original – ochutnávka Ohodnotiť túto položku
  • 0.00 / 5 5
( 0 hlas )

Je tu ďalšia recenzia ochutnávky sušeného mäsa. Dnes sme si pre Vás na ochutnanie pripravili jeden z našich obľúbených produktov od Jack Link´s a to Jack Link´s Original. Čo môžete očakávať po otvorení balíčka si môžete prečítať v našom stručnom hodnotení.

 

Jack Link´s Original: Hovädzie jerky len jemne ochutené, vyrobené a balené v Nemecku.

 

Vizuálny kontakt: Plátky sušeného hovädzieho mäsa sú krájané na jemné plátky. Balenie máme 25 g a 7 75 g.

 

Chuť: Ako je už na prvý pohľad zrejmé, ide o jemne krájané tenké plátky čistého hovädzieho mäsa. Vďaka tomu je sušené mäso výrazne jemnejšie a ľahko žuvateľné. Čo sa týka samotnej chuti, tá je sladkastá a len mierne okorenená, a tak korenie nepotláča prirodznú chuť hovädzieho mäsa. Pokiaľ máte radi práve takéto sušené mäsko, prídete si určite na svoje. V neposlednom rade pre možnosť výberu balenia bude ideálnym doplnkom energie napr. na horách počas lyžovania, vo fitku, alebo si ho môžete otvoriť k vínku pri posedení s priateľmi.

 

Záverečné zhrnutie: Sušené mäso Jack Link´s Original je určite výborným produktom, ktorým sa Jack Link´s môže pýšiť. Poteší všetkých Vás, ktorí dávate u sušeného mäsa prednosť skôr sladkastej chuti pred tou slanou. A vďaka jemným plátkom si určite nájde fanúšikov aj medzi deťmi. Je výborným zdrojom energie, ktorý sa Vám zmestí do ruksaku alebo do kabelky.

Sušené mäso Jack Link´s Original – ochutnávka Ohodnotiť túto položku
  • 0.00 / 5 5
( 0 hlas )