Meat Makers Beef Jerky Ginger & Honey – ochutnávka
03 dec 2015 Hovädzie mäso 1055 krát
Meat Makers Beef Jerky Ginger & Honey – ochutnávka Ohodnotiť túto položku
  • 0.00 / 5 5
( 0 hlas )

Dnes spolu s nami môžete opäť, aspoň takto virtuálne, ochutnať ďalšie sušené mäso, ktoré nájdete v ponuke nášho e-shopu.

Tentokrát sme siahli po absolútnej delikatese – hovädzom mäse od Meat Makers, s príchuťou zázvoru a medu.

Meat Makers Beef Jerky Ginger & Honey: Jerky z prvotriedneho hovädzieho mäsa vyrobeného v Litve.

 

Vizuálny kontakt: Kúsky hovädzieho mäsa na spôsob jerky.

 

Chuť: Toto sušené mäso patrí do tej skupiny lahôdok, o ktorých Vám veľa napovie už len jeho balenie. Toto elegantné a  krásne papierové vrecúško pôsobí naozaj luxusne. Ale to nekonzumujeme, tak poďme k chuti :). No a tú bude naozaj len ťažké opísať, lebo sa radí k chutiam viac ako zaujímavým a len ťažko opísateľným. Avšak, skúsime to. Príjemná chuť medu s jemným dotykom zázvoru a k tomu delikátna chuť hovädzieho mäsa, ktorá však absolútne vyniká. K tomu pridajte štipku soli a korenia a delikatesa s netradičnou príchuťou je na svete. V tomto sušenom mäse nenájdete žiadne chemikálie, konzervanty či farbivá. Neobsahuje ani glutamán sodný a ani lepok. Jednoducho, skvelý prírodný produkt, ktorý smelo zaradíme k tým najväčším delikatesám, ktoré v našom e-shope nájdete.

 

Záverečné zhrnutie: Toto jerky od Meat Makers s príchuťou medu a zázvoru patrí k našim najexkluzívnejším produktom. Neobsahuje žiadne umelé prísady, konzervanty a ani lepok či glutamán sodný si v ňom miesto nenašli. Príjemná chuť medu a jemný dotyk zázvoru dodávajú tomuto hovädziemu mäsu netradične výnimočnú chuť. Ak hľadáte sušené mäso nielen ako nízkotučnú potravinu, bohatú na bielkoviny, ale chcete docieliť absolútny pôžitok z chuti, ste na správnej adrese, od ktorej Vás neodradí ani o niečo vyššia cena v porovnaní s inými produktami…

Meat Makers Beef Jerky Ginger & Honey – ochutnávka Ohodnotiť túto položku
  • 0.00 / 5 5
( 0 hlas )