Wild West Jerky k nám prichádza z nádherného Škótskeho ostrova “Isle of Lewis”. Je vyrábané tradičným americkým spôsobom bez pridávania akýchkoľvek umelých dochucovadiel a glutamanu sodného. Značka Wild West Jerky ponúka sušené mäso vo veľkom počte príchutí – veľa z nich Vám ponúkame v našom e-shope – a v 2 variáciach rezov mäsa. Je tu pre Vás klasické jerky a nové nuggets, ktoré sú spracované jemnejším rezom pre ľahšie žuvanie. Nech sa páči, vyberte si podľa vašej chuti.

Počet výsledkov na zobrazenie 4

 • Wild West Honey BBQ Beef Jerky 25g

  1,99 €

  Wild West Honey BBQ Beef jerky – najnovšia príchuť grilovanej pečienky, marinovanej v mede. Za krátky čas sa stáva najpredávanejším sušeným mäsom značky Wild West Jerky.

   

  Kúpiť Obľúbené
 • Wild West Hot ‘n’ Spicy Beef Jerky 25g

  1,99 €

  Hovädzie sušené mäso Wild West Hot ‘n’ Spicy Beef Jerky od je vyrobené z prvotriedneho hovädzieho mäsa. Ak máte radi naozaj ostré sušené mäso, tak toto je pre Vás ako ...

  Kúpiť Obľúbené
 • Wild West Original Beef Jerky 25g

  1,99 €

  Hovädzie sušené mäso Wild West Original Beef Jerky je charakteristické stredne korenistou chuťou. Ide o ručne nakrájané plátky hovädzieho mäsa, marinované v rajčinovom základe s nepatrne sladkastou chuťou bez konzervačných látok.

  Kúpiť Obľúbené
 • Vypredané Wild West Teriyaki Beef Jerky 25g

  Wild West Teriyaki Beef Jerky 25g

  1,99 €

  Hovädzie sušené mäso Wild West Teriyaki Beef Jerky sa stalo počas testovania u nezávislej ochutnávačskej komisie najobľúbenejším. Je bez umelých prísad so sladkou príchuťou, mierne pikantné.

  Viac Obľúbené

Počet výsledkov na zobrazenie 4