Coan Biltong to sú jemné prúžky kvalitného hovädzieho mäsa, ktoré je marinované v rôznych zmesiach korenia a byliniek. Následne sa mäso pomaly suší na čerstvom vzduchu. Počas celej prípravy nie sú použité žiadne umelé dochucovadlá a ani glutaman sodný. Navyše Coan Biltong neobsahuje ani lepok, takže je vhodný aj pre všetkých, ktorí sú na tento alergén citliví. Coan Biltong je jednoducho úžasná a zdravá potravina a pochúťka aj pre gurmánov.

Počet výsledkov na zobrazenie 4

 • Vypredané

  Coan Biltong Chilli Beef Steak 35g

  2,99 €

  Coan Biltong s príchuťou Chilli – sušené mäso na spôsob biltongu s pikantnou chuťou chilli. Chuť pravého hovädzieho však rozhodne vyniká.

  Viac Obľúbené
 • Vypredané

  Coan Biltong Garlic and Herb Beef Steak 35g

  2,99 €

  Coan Biltong s príchuťou byliniek a cesnaku – sušené mäso na spôsob biltongu s výraznou chuťou byliniek a jemným dotykom cesnaku. Ale aj napriek tomu je chuť pravého hovädzieho mäsa ...

  Viac Obľúbené
 • Vypredané

  Coan Biltong Original Beef Steak 35g

  2,99 €

  Coan Biltong s príchuťou Original – sušené mäso na spôsob biltongu, mierne slané a jemne korenené. Prevláda výrazná chuť hovädzieho mäsa.

  Viac Obľúbené
 • Vypredané

  Coan Biltong Pepper Beef Steak 35g

  2,99 €

  Coan Biltong s príchuťou čierneho korenia – sušené mäso na spôsob biltongu s výraznejšou chuťou čierneho korenia. No aj napriek tomu je chuť hovädzieho zachovaná a čierne korenie “ju nezabíja”.

  Viac Obľúbené

Počet výsledkov na zobrazenie 4