Snyder´s of Hannover je americká pekáreň so sídlom v Hannoveri v Pennsylvánii. Špecializuje sa hlavne na praclíky. Jej produkty sa predávajú po celých Spojených štátoch, Kanade, v mnohých európskych krajinách, v Ázii aj na Blízkom východe . Snyder´s of Hannover ponúka viac ako 25 druhov tradičných praclíkov a ich obmien. My Vám prinášame neodolateľné kúsky praclíkov obaľované v zmesi úžasných príchutí – Jalapeňo, Cheddar cheese, Hot Buffalo Wings a Honey, Mustard and Onion. Nie sú síce také diétne ako sušené mäso, ktoré ponúkame, ale raz za čas si môžeme dovoliť zhrešiť ;-)

Počet výsledkov na zobrazenie 5

 • Vypredané Snyder´s Pretzel Sweet & Salty - Caramel 100g

  Snyder´s Pretzel Sweet & Salty – Caramel 100g

  2,53 €

  NOVINKA! Snyder´s Pretzel Sweet & Salty – Caramel– pravý americký snack! Chrumkavé kúsky praclíkov s intenzívnou a návykovou chuťou slaného karamelu. Určené pre všetkých milovníkov slaných snackov a ...

  Viac Obľúbené
 • Vypredané Snyder´s Pretzel Hot Buffalo Wing 125g

  Snyder´s Pretzel Hot Buffalo Wing 125g

  2,53 €

  Snyder´s Pretzel Hot Buffalo Wing – pravý americký snack! Chrumkavé kúsky praclíkov s intenzívnou a prenikavou chuťou papričiek a korenia. Určené pre všetkých milovníkov pálivých dobrôt.

  Viac Obľúbené
 • Vypredané Snyder´s Pretzel Pieces Cheddar Cheese 125g

  Snyder´s Pretzel Pieces Cheddar Cheese 125g

  2,53 €

  Snyder´s Pretzel Pieces Cheddar Cheese – pravý americký snack! Chrumkavé kúsky praclíkov s intenzívnou a prenikavou chuťou syru Cheddar.

  Viac Obľúbené
 • Vypredané Snyder´s Pretzel Pieces Honey, Mustard and Onion 125g

  Snyder´s Pretzel Pieces Honey, Mustard and Onion 125g

  2,53 €

  Snyder´s Pretzel Pieces Honey, Mustard and Onion – pravý americký snack! Chrumkavé kúsky praclíkov s intenzívnou chuťou cibule, perfektne doplnenou medom a horčicou. Túto príchuť Vám rozhodne odporúčame.

  Viac Obľúbené
 • Vypredané Snyder´s Pretzel Pieces Jalapeňo 125g

  Snyder´s Pretzel Pieces Jalapeňo 125g

  2,53 €

  Snyder´s Pretzel Pieces Jalapeňo – pravý americký snack! Chrumkavé kúsky praclíkov s intenzívnou a prenikavou chuťou jalapeňo papričiek. Pozor, pálivé.

  Viac Obľúbené

Počet výsledkov na zobrazenie 5