05 okt 2015 Hovädzie mäso 1204 krát
Hovädzie Indiana Jerky Hot & Sweet – ochutnávka Ohodnotiť túto položku
  • 4.00 / 5 5
( 3 hlas )

Dnes sme si pre Vás pripravili našu ďalšiu mini recenziu sušeného mäsa. Vybrali sme pre Vás jeden z našich najpredávanejších produktov z hovädzieho mäsa, tentokrát od Indiana Jerky. A čo sa teda ukrýva v 25g balíčku sušeného hovädzieho mäsa s príchuťou Hot & Sweet?

 

Hovädzie Jerky Hot & Sweet: Jerky z prvotriedneho hovädzieho mäsa.

 

Vizuálny kontakt: Relatívne rovnomerne nakrájané plátky hovädzieho mäsa tmavo červenej farby.

 

Chuť: Akonáhle sme balíček s týmto sušeným mäsom načali, vedeli sme, že nás jeho chuť nesklame. Hovädzie mäso s príjemnou vôňou a peknou tmavo červenou farbou zanechalo pozitívny prvý dojem. Sušené mäso je síce tvrdšie, ale vďaka tomu, že sme ho dlhšie v ústach prežúvali, sa jeho chuť uvoľňovala postupne. No a vďaka tomu sme pocítili jeho skutočnú pálivosť, ktorá sa spočiatku pálivou veľmi nejavila. Ba dokonca, každým sústom sa ostrosť tohto sušeného mäsa stupňovala. Toto sušené mäsko je nielen pálivejšie, ako ostatné druhy (veď aj názov Hot & Sweet to naznačuje), ale aj o niečo slanšie a vlastne, podľa nás, je celkovo super dochutené.

 

Záverečné zhrnutie: Jerky od Indiana Jerky s hot & sweet príchuťou (viac menej pálivou) je kvalitným produktom z hovädzieho mäsa, ktorý si získava čoraz viac priaznivcov, a to oprávnene. Je bohaté na bielkoviny, takmer bez tuku a cukrov s výrazne pálivou chuťou, ktorá sa žutím postupne uvoľňuje. Pokiaľ vyhľadávate ostrejšiu chuť sušeného mäsa, toto od Indiana Jerky Vás určite nesklame.

Hovädzie Indiana Jerky Hot & Sweet – ochutnávka Ohodnotiť túto položku
  • 4.00 / 5 5
( 3 hlas )