EuroAsia krevety pikantné 20g - ochutnávka
25 sep 2015 Morské plody 1151 krát
EuroAsia krevety pikantné 20g – ochutnávka Ohodnotiť túto položku
  • 0.00 / 5 5
( 0 hlas )

Dnes sme siahli nie po sušenom mäse, ale po sušených morských plodoch, konkrétne krevetách, ktoré sme si my osobne úplne zamilovali.

 

EuroAsia krevety pikantné 20g – krevety z Tichého oceána s mierne pikantnou príchuťou.

 

Vizuálny kontakt: Krevety menšej veľkosti, peknej ružovo-oranžovej farby.

 

Chuť: Keďže morské plody sú nášmu srdcu blízke, boli sme presvedčení, že aj ich sušené prevedenie bude takisto chutiť fantasticky. Vôbec sme sa nemýlili. Stačilo len mierne pootvoriť balíček a príjemná morská vôňa nenechala na seba dlho čakať, čo malo za následok, že pekné dovolenkové zážitky pri mori sa nám vynorili takmer okamžite. A tá chuť! Pomer soli a cukru priam ideálny, do toho výrazná chuť kreviet, ktorú krásne, ale nenásilne dopĺňala mierna pikantnosť. Jednoducho, letný produkt ako sa patrí, ktorý si však môžete vychutnať v akomkoľvek ročnom období.

 

Záverečné zhrnutie: Akonáhle sme tieto krevety od EuroAsia ochutnali, vedeli sme, že v našom eshope susenemaso.sk nesmú chýbať. S ich fantastickou chuťou sme sa jednoducho museli s Vami podeliť. Štipka soli a cukru, mierna pikantná chuť, do toho vysoký obsah bielkovín z nich robí delikatesu, ktorú si môžete dopriať kedykoľvek a kdekoľvek, ale najmä bez výčitiek. Okrem vitamínov a minerálov sú bohaté aj na nenasýtené Omega 3 mastné kyseliny, čo z nich robí naozaj výnimočný produkt.

 

Pokiaľ na morské plody nedáte dopustiť, nedáte dopustiť ani na tieto od EuroAsia, to nám verte .

EuroAsia krevety pikantné 20g – ochutnávka Ohodnotiť túto položku
  • 0.00 / 5 5
( 0 hlas )