Beef Jerky Teriyaki - Ochutnávka
11 nov 2015 Hovädzie mäso 1128 krát
Beef Jerky Teriyaki – ochutnávka Ohodnotiť túto položku
  • 5.00 / 5 5
( 2 hlas )

Priatelia, naša ďalšia mini recenzia sušeného mäsa je tu!
Ako ďalšiu v poradí sme si pre Vás pripravili mini recenziu sušeného mäsa značky Beef Jerky. Otvorili sme 25 g balíček s príchuťou Teriyaki. No a aké sušené mäso sa v ňom skrývalo si môžete pozrieť v priloženom obrázku a nižšie uvádzame aj naše stručné hodnotenie:

 

Beef Jerky Teriyaki: Prvotriedne hovädzie sušené mäso, ktoré sa vyrába v Litve a balí v Estónsku.

 

Vizuálny kontakt: Širšie plátky už na pohľad prvotriedneho sušeného hovädzieho mäsa, krásnej takmer vínovo červenej farby.

 

Chuť: Na úvod si dovolíme tvrdiť, že najväčšou výhodou tohto sušeného mäsa oproti ostatným produktom iných značiek je predovšetkým fakt, že neobsahuje glutaman sodný a ide o bezlepkovú potravinu. Po vložení tohto sušeného mäsa do úst sme mali trošku problém hneď zachytiť jeho chuť. Bolo to spôsobené hlavne tým, že sme ho museli najskôr poriadne rozžuvať. No ale potom si nás toto sušené mäso skutočne získalo. Akoby sa rozžuvaním okná všetkých chutí otvorili dokorán a my sme si tak mohli vychutnať naozaj vyváženú chuť soli, sójovej omáčky a korenia, ktoré sú pre príchuť teriyaki typické. Je síce pravda, že vďaka svojej úvodnej tvrdosti asi neosloví väčšinu dám, no pre mužov bude určite lahôdkou.

 

Záverečné zhrnutie: Sušené mäso Beef Jerky – Teriyaki, vyrobené z prvotriedneho hovädzieho mäsa si získa pre svoju prvotnú tvrdosť predovšetkým mužské pokolenie. Ide o chuťovo výrazné sušené mäso, ktoré po rozžuvaní zanechá v ústach príjemnú chuť. Nakoľko ide o prírodný zdroj energie a obsahuje minimum tuku, osloví aj veľa športovcov. No a jeho obrovskou výhodou je, že neobsahuje lepok.

 

Ale kto neochutná, ten nevie. Takže nech sa páči, v našom e-shope toto sušené mäsko nájdete v dvoch baleniach: 25g a 50g.
Veríme, že Vám bude chutiť.

Beef Jerky Teriyaki – ochutnávka Ohodnotiť túto položku
  • 5.00 / 5 5
( 2 hlas )